Niezmiernie miło jest mi zaprosić Państwa do współpracy z naszą firmą w zakresie wytwarzanych przez nas i cieszących się uznaniem konstrukcji stalowych, elementów oraz części maszyn.
Realizujemy powierzone zamówienia zgodnie z dostarczoną dokumentacją i wymogami z własnych materiałów. Konstrukcje możemy dostarczać zarówno malowane(w tym zabezpieczane przeciwpożarowo) jak i cynkowane.

Nasza Firma zatrudnia 40 wykwalifikowanych pracowników w tym spawaczy z uprawnieniami ponadpodstawowymi.

Swoim klientom oferujemy także pełen asortyment wyrobów hutniczych wraz z usługami cięcia, gięcia blach, rur, profili.

Zapraszamy także na naszą Podstawową Stację Kontroli Pojazdów do wykonania okresowych badań technicznych pojazdów.

 

Posiadamy kwalifikacje EN ISO 3834-2, ZKP Certyfikat Spawalniczy EXC3 według EN 1090-2(TUV Rheinland), Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach do II klasy zakładów małych Nr 7/1054/IV/2012, zatrudniamy inżyniera spawalnika EWI i posiadamy kontrolerów VT2.
W swoim parku maszynowym dysponujemy: automatyczną wypalarką plazmowo-gazową do 100mm, gazową wypalarką optyczną, prasą krawędziową o długości 4,4m, gilotyną do blach o grubości do 6mm i do 16mm, piaskarką, chłodzonymi półautomatami spawalniczymi(Kempi, Esab, Ozas), piłami taśmowymi, wykrawarką GEKA, suwnicami 2t, oraz wieloma tokarkami, frezarkami i wiertarkami (trzy promieniowe max r=2m). Powierzchnia naszych obiektów to ponad 3000m2. Posiadamy również własne środki transportu (24t, 3,5t).
W ciągu ostatnich 3 lat nasza firma przetwarzała ok. 1200 ton konstrukcji rocznie. Możliwości przerobu sięgają ok. 1500 ton.
Nadmieniam jednocześnie że obok małych przedsiębiorstw z naszych wyrobów korzystają tacy producenci jak

Mostostal Sp. z o.o. Sp.k, Hallmaker-Konstpol Sp. z o.o. , MKL BAU SP. z o.o.

Prezes Zarządu – Grzegorz Noga

Ich zaufanie jest dla naszej firmy najlepszą wizytówką. Mam nadzieję że również Państwo nawiążecie z nami współpracę.
Będę wdzięczny za przesłane zapytanie ofertowe.

Dyrektor – Grzegorz Noga